Нарачки на 078 500 200; 078 558 800 ;078 557 700

ДЕТСКА СОБА МОДЕРН РОЗЕ – ОНЛАЈН

34.320 ден-20% OFF

НА ЗАЛИХА

2 на залиха

SHARE

Опис

Димензии: Лежај: 95 x 204,5 x 66 cm (90 х 200 cm) Ормар: 140 x 52,5 x 201 cm Биро: 110 x 55 x 88 cm Фиокар: 90 x 42 x 76 cm Полица: 80 x 18 x 22 cm Боја: Розе голд, сонома и бела софт Изработка: Детска соба изработена од медијапан во деним и сонома со деб. 18мм и иверка во бела софт со деб. 16мм. Лежај со една фиока. Механизми за меко затворање. Вклучена подница

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

Лежај: 95 x 204,5 x 66 cm (за душек 90 х 200 cm) Ормар: 140 x 52,5 x 201 cm Биро: 110 x 55 x 88 cm Фиокар: 90 x 42 x 76 cm Полица: 80 x 18 x 22 cm

СЕ СОСТОИ ОД

Комплетот вклучува лежај, ормар, фиокар, биро и полица

БОЈА

Розе голд, сонома и бела софт

МАТЕРИЈАЛ

Медијапан од 18мм и висококвалитетна иверка со дебелина 16мм

ОПИС

Детска соба изработена од медијапан во розе голд и сонома со деб. 18мм и иверка во бела софт со деб. 16мм и канттрака од 0,45мм. Креветот е погоден за нарачка на душек Орфеј https://www.mebel-vi.com/product/dushek-orfej-onlajn-90-200/

ПРЕДНОСТИ

Вклучено меко затварање на вратичките

ДОДАТНИ ИНФОРМАЦИИ

Вклучена подница

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 7-20 дена

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ДЕТСКА СОБА МОДЕРН РОЗЕ – ОНЛАЈН”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби