Нарачки на 078 500 200; 078 558 800; 078 557 700

ДЕТСКА СОБА ПИЛОТ

61.200 ден

НА ЗАЛИХА

4 на залиха

SHARE

Опис

Димензии: -Двокрилен ормар со огледало: 90 x 55 x 205 cm -Двокрилен ормар со фиоки: 90 x 50 x 205 cm -Библиотека: 70 x 45 x 155 cm -Биро: 125 x 55 x 75 cm -Наткасна: 50 x 40 x 40 cm -Кревет: 95 x 207 x 100 cm (за душек: 90 х 200 cm) Боја: Антрацит со перла и светло сива Изработка: Детска соба изработена во висококвалитетна иверка од 18мм, костур антрацит и лице перла (крем) со светло сива. Tапацирана табла и огледало на еден ормар.

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

-Двокрилен ормар со огледало: 90 x 55 x 205 cm -Двокрилен ормар со фиоки: 90 x 50 x 205 cm -Библиотека: 70 x 45 x 155 cm -Биро: 125 x 55 x 75 cm -Кревет: 95 x 207 x 100 cm (за душек: 90 х 200 cm) -Наткасна: 50 x 40 x 40 cm

СЕ СОСТОИ ОД

Комплетот вклучува двокрилен ормар со огледало,двокрилен ормар со фиоки, библиотека, биро, наткасна и кревет

БОЈА

Антрацит со перла и светло сива

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка од 18мм

ОПИС

Детска соба изработена во висококвалитетна иверка од 18мм, костур антрацит и лице перла (крем) со светло сива. Tапацирана табла и огледало на еден ормар.

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ДЕТСКА СОБА ПИЛОТ”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најава
Password Recovery

Ја заборавивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или e-mail адреса. Ќе добиете линк на e-mail, за да креирате нова лозинка.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби