ДЕТСКА СОБА РАВЕН 2/120 – ОНЛАЈН

59.900 ден

НА ЗАЛИХА

1 на залиха

Шифра: 14825 Категорија:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

Лежај: 126,5 x 210 x 88 cm (За душек: 120 x 200 cm) Плакар: 170 x 61 x 210 cm Библиотека: 60 x 41,5 x 192,5 cm Биро: 150 x 60 x 74 cm 1хНатказна: 50 x 41,5 x 48,5 cm

СЕ СОСТОИ ОД

Комплетот вклучува лежај, плакар, библиотека, 1хнатказна и биро

БОЈА

Даб со сива

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка со дебелина 16 мм

ОПИС

Детска соба изработена од висококвалитетна иверка. Детската е достапна и на елементи https://www.mebel-vi.com/?s=%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%B5%D0%BD&post_type=product

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 60 работни денови

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ДЕТСКА СОБА РАВЕН 2/120 – ОНЛАЈН”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби