Нарачки на 078 500 200; 078 558 800 ;078 557 700

ДЕТСКА СОБА РАВЕН 2/140 (0)

62.200 ден

НА ЗАЛИХА

1 на залиха

Шифра: 14826 Категорија:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

Лежај: 146 x 210 x 88 cm (За душек: 140 x 200 cm) Плакар: 170 x 61 x 210 cm Библиотека: 60 x 41,5 x 192,5 cm Биро: 150 x 60 x 74 cm 1хНатказна: 50 x 41,5 x 48,5 cm

СЕ СОСТОИ ОД

Комплетот вклучува лежај, плакар, библиотека, 1хнатказна и биро

БОЈА

Даб со сива

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка со дебелина 16 мм

ОПИС

Детска соба изработена од висококвалитетна иверка. Детската е достапна и на елементи https://www.mebel-vi.com/?s=%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%B5%D0%BD&post_type=product

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 60 работни денови

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ДЕТСКА СОБА РАВЕН 2/140 (0)”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби