Нарачки на 078 500 200; 078 558 800 ;078 557 700

ДЕТСКА СОБА РАВЕН

59.300 ден

ДОСТАПНО САМО ПО НАРАЧКА

Шифра: 8115 Категорија:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Опис

Димензии Лежај: 146 x 210 x 88 cm (140 x 200 душек) Висина на лежај: 42 cm Наткасна: 50 x 41,5 x 48,5 cm Биро: 150 x 60 x 74 cm Библиотека: 60 x 41,5 x 192,5 cm Плакар: 170 x 61 x 210 cm Боја: Како на фотографијата (Сива, Бела, Црна и Зелена) Изработка: Детска соба изработена од висококвалитетна иверка, со метални црни ногари.

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

Лежај: 146 x 210 x 88 cm (140 x 200 душек) Висина на лежај: 42 cm Наткасна: 50 x 41,5 x 48,5 cm Биро: 150 x 60 x 74 cm Библиотека: 60 x 41,5 x 192,5 cm Плакар: 170 x 61 x 210 cm

СЕ СОСТОИ ОД

Комплетот вклучува лежај, плакар, библиотека, биро, наткасна

БОЈА

Како на фотографијата (Сива, Бела, Црна и Зелена)

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ДЕТСКА СОБА РАВЕН”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби