Нарачки на 078 500 200; 078 558 800 ;078 557 700

ДЕТСКА СОБА РИНО

38.900 ден

НА ЗАЛИХА

14 на залиха

SHARE

Опис

Димензии: Лежај: 125 x 205 x 75 cm (за душек 120х200 cm) Плакaр: 95 x 50 x 200 cm Библиотека: 60 х 40 х 190 cm Биро: 120 x 55 x 75 cm Фиокар:100 x 40 x 130 cm Натказна: 50 x 40 x 55 cm Боја: Сонома/сива/жолта Изработка: Детска соба изработена од висококвалитетна иверка со деб.18мм во корпус сонома и лице сива и жолта

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

Лежај: 125 x 205 x 75 cm (за душек 120х200 cm) Плакaр: 95 x 50 x 200 cm Библиотека: 60 х 40 х 190 cm Биро: 120 x 55 x 75 cm Фиокар:100 x 40 x 130 cm Натказна: 50 x 40 x 55 cm

СЕ СОСТОИ ОД

Комплетот вклучува лежај, плакар, библиотека, биро, наткасна,фиокар

БОЈА

Сонома,сива,жолта

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка со дебелина 18 мм

ОПИС

Детска соба изработена од висококвалитетна иверка со деб.18мм во корпус сонома и лице сива и жолта

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ДЕТСКА СОБА РИНО”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби