Нарачки на 078 500 200; 078 558 800 ;078 557 700

ДЕТСКА СОБА РОКО – СИТИ 5018 (0)

24.900 ден

НА ЗАЛИХА

6 на залиха

Шифра: 12463 Категорија: Салон: ,
Бренд: Status
Status
SHARE

Опис

Димензии: Лежај: 94,5 x 204,5 x 81 cm (за душек 90 х 200 cm) Ормар: 110 x 124 x 199 cm Библиотека: 38 x 124 x 199 cm Боја: Сатен со сонома арвен Изработка: Детска соба изработена од иверка со дебелина 16мм. Лежај со 2 фиоки и гардеробер со простор за пресоблекување составен од ормар и библиотека. Механизми за меко затворање. Подница не е вклучена

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

Лежај: 94,5 x 204,5 x 81 cm (за душек 90 х 200 cm) Ормар: 110 x 124 x 199 cm Библиотека: 38 x 124 x 199 cm

СЕ СОСТОИ ОД

Комплетот вклучува лежaj, ормар и библиотека

БОЈА

Сатен со сонома арвен

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка со дебелина 16 мм

ОПИС

Детскка соба изработена од висококвалитетна иверка 16мм и канттрака од 0,45мм. Креветот е погоден за нарачка на душек Орфеј https://www.mebel-vi.com/product/dushek-orfej-onlajn-90-200/

ПРЕДНОСТИ

Вклучено меко затварање на вратичките. Канттрака од 0,45мм

ДОДАТНИ ИНФОРМАЦИИ

Подница не е вклучена во комплетот

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 7-20 дена

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ДЕТСКА СОБА РОКО – СИТИ 5018 (0)”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби