Нарачки на 078 500 200; 078 558 800 ;078 557 700

ДЕТСКА СОБА СИТИ 137 СО ДВА КРЕВЕТА (СИТИ 5010)

28.900 ден

НА ЗАЛИХА

7 на залиха

SHARE

Опис

Димензии: – Кревети (2 броја): 198 x 84 x 60 cm За 2 броја душек: 82 х 190 cm – Ормари (2 броја): 50 x 35 x 186 cm – Ноќно ормарче: 60 x 35 x 70 cm – Сандаче (ковчег): 85 x 35 x 70 cm – Висаче (2 броја): 42,5 x 35 x 65 cm Боја: Бела, Темна Сонома и зелена Изработка: Детска соба изработена од иверка со деб. 16 мм. Механизми за меко затворање на вратичките. Вклучени подници за лежаите.

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

– Кревети (2 броја): 198 x 84 x 60 cm За 2 броја душек: 82 х 190 cm – Ормари (2 броја): 50 x 35 x 186 cm – Ноќно ормарче: 60 x 35 x 70 cm – Сандаче (ковчег): 85 x 35 x 70 cm – Висаче (2 броја): 42,5 x 35 x 65 cm

СЕ СОСТОИ ОД

Комплетот вклучува два кревети, два ормари ,ноќно ормарче,сандаче и висаче

БОЈА

Бела, Темна Сонома и зелена

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка со дебелина 16 мм

ОПИС

Детска соба изработена од иверка со деб. 16 мм. Механизми за меко затворање на вратичките. Вклучени подници за лежаите.

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 60 работни денови

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ДЕТСКА СОБА СИТИ 137 СО ДВА КРЕВЕТА (СИТИ 5010)”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби