Нарачки на 078 500 200; 078 558 800; 078 557 700

ДЕТСКА СОБА СУРФИНО

69.900 ден

Нема на залиха

Шифра: 14831 Категорија:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Опис

Димензии: Лежај: 125 x 206,5 x 92 cm (за душек: 120 x 200 cm) Трокрилен ормар: 158 х 59 х 194 cm Библиотека: 56,5 x 41 x 194 cm Биро: 120 x 59 x 74 cm 1хНатказна: 48,5 x 41 x 44 cm Сет фиоки за лежајот: 53 x 109 x 15 cm Тоалетна: 99 х 41 х 85,9 cm Боја: Сива со даб Изработка: Детска соба изработена од висококвалитетна иверка од 16 мм. Модерната форма и интересните бои сигурно ќе го привлечат окото на многу тинејџери. * Рок за испорака 60 дена

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

Лежај: 125 x 206,5 x 92 cm (за душек: 120 x 200 cm) Трокрилен ормар: 158 х 59 х 194 cm Библиотека: 56,5 x 41 x 194 cm Биро: 120 x 59 x 74 cm 1хНатказна: 48,5 x 41 x 44 cm Сет фиоки за лежајот: 53 x 109 x 15 cm Тоалетна: 99 х 41 х 85,9 cm

СЕ СОСТОИ ОД

Комплет вклучува лежај, 1хнатказна, трокрилен ормар, библиотека, биро, тоалетна и сет фиоки за лежајот

БОЈА

Сива со даб

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка со дебелина 16 мм

ОПИС

Модерната форма и интересните бои сигурно ќе го привлечат окото на многу тинејџери. Детската соба е достапна и на елементи https://www.mebel-vi.com/?s=%D1%81%D1%83%D1%80%D1%84%D0%B8%D0%BD%D0%BE&post_type=product

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 60 работни денови

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ДЕТСКА СОБА СУРФИНО”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најава
Password Recovery

Ја заборавивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или e-mail адреса. Ќе добиете линк на e-mail, за да креирате нова лозинка.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0