ДЕТСКИ КРЕВЕТ ЈУПИ МАГЕНТА – ОНЛАЈН СИТИ 2026

8.600 ден

НА ЗАЛИХА

Check 1 на залиха

Шифра: 14031 Категорија:
Бренд: Status
Status

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

206 x 94,5 x 61 cm

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

Димензии за душек: 90 x 200 cm

СЕ СОСТОИ ОД

Комплетот вклучува лежај и натказна

БОЈА

Даб крафт бел со магента

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка со дебелина 16 мм

ОПИС

Детски кревет изработен од висококвалитетна иверка 16мм и канттрака од 0,45мм. Креветот е погоден за нарачка на душек Орфеј https://www.mebel-vi.com/product/dushek-orfej-onlajn-90-200/

МЕХАНИЗАМ

Вклучен е механизам за кревање

ДОДАТНИ ИНФОРМАЦИИ

Подница не е вклучена

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 60 работни денови

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ДЕТСКИ КРЕВЕТ ЈУПИ МАГЕНТА – ОНЛАЈН СИТИ 2026”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби