Нарачки на 078 500 200; 078 558 800 ;078 557 700

ДЕТСКИ КРЕВЕТ РОКО – СИТИ 2025

6.900 ден

ДОСТАПНО САМО ПО НАРАЧКА

Шифра: 14023 Категорија:
Бренд: Status
Status
SHARE

Опис

Димензии: 94,5 x 204,5 x 81 cm (за душек 90 х 200 cm) Боја: Сонома арвен со бела мазна Изработка: Кревет изработен од иверка со дебелина 16мм. Лежај со 2 фиоки. Механизми за меко затворање. Подница не е вклучена * Рок за испорака до 60 работни дена.

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

94,5 x 204,5 x 81 cm

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

Димензии за душек: 90 x 200 cm

БОЈА

Сонома арвен со бела мазна

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка со дебелина 16 мм

ОПИС

Детски кревет изработен од висококвалитетна иверка 16мм и канттрака од 0,45мм. Креветот е погоден за нарачка на душек Орфеј https://www.mebel-vi.com/product/dushek-orfej-onlajn-90-200/

ПРЕДНОСТИ

Вклучено меко затворање

ДОДАТНИ ИНФОРМАЦИИ

Подница не е вклучена

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 60 работни денови

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ДЕТСКИ КРЕВЕТ РОКО – СИТИ 2025”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби