ДУШЕК 160х200 ДЕЛУКС

20.600 ден

НА ЗАЛИХА

22 на залиха

SHARE

Опис

Димензии: 160 х 200 cm Висина на душек: 28 cm Степен на цврстина: Среден / Мек Изработка: 1. Штепувана обвивка оставена од: – Антиалергиско и антибактериско платно – Сунѓер со дебелина 0.8 cm и густина 18 kg/m3 – Вата – Ретекс – платно 2. HR сунѓер со дебелина од 10 cm и густина 35 kg/m3 3. Филц 4. Жичано јадро со дебелина од 14 cm 5. Филц 6. Странично поставен сунѓер со густина 20 kg/m3 7. Рачки со вентилациони отвори Опис: Душек дизајниран да ги задоволи очекувањата на современиот човек и неговата потреба од релаксирано спиење и одмор од динамичниот и напорен ден. Изработен е од комбинација на високо отпорен сунѓер и жичано јадро, кое го прави душекот особено мек и ортопедски. Препорачано за луѓе кои се грижат за своето здравје и го ценат релаксираното спиење.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ДУШЕК 160х200 ДЕЛУКС”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби