ДУШЕК 160х200 ПРЕМИУМ

25.600 ден

НА ЗАЛИХА

Check 15 на залиха (може да се нарача додека не е на залиха)

Опис

Димензии: 160 х 200 cm Висина на душек: 32 cm Степен на цврстина: Среден / Мек Изработка: 1. Штепувана обвивка оставена од: – Антиалергиско и антибактериско платно 2. Сунѓер HR-35 – 5cm (во над душек) 3. Сунѓер Т-25 – 1 cm 4. Сунѓер Т-30 – 3 cm 5. Филц 850 г/м2 6. Покет федери (обиколени со сунѓер С-20, деб 8,5 cm) 7. Филц 850 г/м2 8. Штепувана обвивка Опис: Душек со исклучителна удобност и изразени ортопедски својства. Се изработува со користење на квалитетен сунѓер, кој помага за држење на целото тело во природна положба и правилна позиција на вашиот грб. Основната карактеристика на овој душек е комфорот при спиењето, затоа што телото зазема перфектно природна положба во рамената, рбетот и нозете и сето тоа придонесува за подобро функционирање на крвотокот и беспрекорно добар сон.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ДУШЕК 160х200 ПРЕМИУМ”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби