Нарачки на 078 500 200; 078 558 800 ;078 557 700

ДУШЕК 90Х190 ЕРГО МЕМОРИ

14.700 ден

НА ЗАЛИХА

14 на залиха

SHARE

Опис

Димензии: 90 х 190 cm Висина на душек: 21 cm Степен на цврстина: Мек Изработка: 1. Штепувана обвивка оставена од: – Антиалергиско и антибактериско платно – Сунѓер со дебелина 0.8 cm и густина 18 kg/m3 – Вата – Ретекс – платно 2. Мемори – пена со дебелина од 4 cm и густина 55 kg/m3 3. Високоотпорен HR сунѓер со дебелина од 16 cm и густина 35 kg/m3 4. Рачки со вентилациони отвори Опис: Душек изработен со користење на супер квалитетна мемори пена и HR сунѓер. Внимателно дизајниран да му обезбеди на целото ваше тело оптимална поддршка, комфорт и целосно прилагодување на вашите контури со што придонесува за релаксирано спиење.

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ДУШЕК 90Х190 ЕРГО МЕМОРИ”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби