Нарачки на 078 500 200; 078 558 800 ;078 557 700

ДУШЕК 90х200 ДЕЛУКС

13.300 ден

НА ЗАЛИХА

28 на залиха

SHARE

Опис

Димензии: 90 х 200 cm Висина на душек: 28 cm Степен на цврстина: Среден / Мек Изработка: 1. Штепувана обвивка оставена од: – Антиалергиско и антибактериско платно – Сунѓер со дебелина 0.8 cm и густина 18 kg/m3 – Вата – Ретекс – платно 2. HR сунѓер со дебелина од 10 cm и густина 35 kg/m3 3. Филц 4. Жичано јадро со дебелина од 14 cm 5. Филц 6. Странично поставен сунѓер со густина 20 kg/m3 7. Рачки со вентилациони отвори Опис: Душек дизајниран да ги задоволи очекувањата на современиот човек и неговата потреба од релаксирано спиење и одмор од динамичниот и напорен ден. Изработен е од комбинација на високо отпорен сунѓер и жичано јадро, кое го прави душекот особено мек и ортопедски. Препорачано за луѓе кои се грижат за своето здравје и го ценат релаксираното спиење.

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ДУШЕК 90х200 ДЕЛУКС”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби