Нарачки на 078 500 200; 078 558 800; 078 557 700

ДУШЕК АЛЕГРО АКТИВ 160Х200 ТОП ЦЕНА

20.315 ден

НА ЗАЛИХА

5 на залиха

SHARE

Опис

Димензии: 160 х 200 cm Висина на душек: 26 cm – PRESSURE LIFTING SPECIAL PLATE LAYER – Ортопедски слој со висока густина на сунѓер кој ја овозможува потребната поддршка на рбетот и го спречува деформирањето на материјалите од горните слоеви на душекот. – VISCO LAYER – Го зема обликот на вашето тело врз основа на телесната температура и тежина и го поддржува телото на најидеален начин во хоризонтална положба. Ги елиминира циркулаторните проблеми додека го балансира протокот на крв. – Soft Layer – – Штеповано платно – Можност за користење од двете страни на душекот – Roll Pack пакување Опис: Душек изработен со користење на високо квалитетен сунѓер. Обезбедувајќи активна поддршка во секој момент од спиењето, душекот Актив се состои од совршена комбинација на различни видови сунѓери. Мекиот слој и Visco удобниот слој кои го поддржуваат слојот со висока густина за кревање притисок, ви овозможуваат активно да го започнете денот по длабок сон.

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ДУШЕК АЛЕГРО АКТИВ 160Х200 ТОП ЦЕНА”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најава
Password Recovery

Ја заборавивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или e-mail адреса. Ќе добиете линк на e-mail, за да креирате нова лозинка.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби