ДУШЕК АЛЕГРО АКТИВ 180Х200 ТОП ЦЕНА

21.165 ден

6 на залиха

НА ЗАЛИХА

Шифра: 13484 Категорија:
Бренд: Allegro
Allegro
SHARE

Опис

Димензии: 180 х 200 cm Висина на душек: 26 cm – PRESSURE LIFTING SPECIAL PLATE LAYER – Ортопедски слој со висока густина на сунѓер кој ја овозможува потребната поддршка на рбетот и го спречува деформирањето на материјалите од горните слоеви на душекот. – VISCO LAYER – Го зема обликот на вашето тело врз основа на телесната температура и тежина и го поддржува телото на најидеален начин во хоризонтална положба. Ги елиминира циркулаторните проблеми додека го балансира протокот на крв. – Soft Layer – Штеповано платно – Можност за користење од двете страни на душекот – Roll Pack пакување Опис: Душек изработен со користење на високо квалитетен сунѓер. Обезбедувајќи активна поддршка во секој момент од спиењето, душекот Актив се состои од совршена комбинација на различни видови сунѓери. Мекиот слој и Visco удобниот слој кои го поддржуваат слојот со висока густина за кревање притисок, ви овозможуваат активно да го започнете денот по длабок сон.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ДУШЕК АЛЕГРО АКТИВ 180Х200 ТОП ЦЕНА”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби