ДУШЕК АЛЕГРО БЕАЛ 180Х200

26.900 ден

НА ЗАЛИХА

Check 4 на залиха

Шифра: 15125 Категорија:
Бренд: Allegro
Allegro

Опис

Димензии: 180 х 200 cm Висина на душек: 30 cm – Ортопедски слој со висока густина на сунѓер кој ја овозможува потребната поддршка на рбетот и го спречува деформирањето на материјалите од горните слоеви на душекот. – Го зема обликот на вашето тело врз основа на телесната температура и тежина и го поддржува телото на најидеален начин во хоризонтална положба. Ги елиминира циркулаторните проблеми додека го балансира протокот на крв. – Soft Layer – Штеповано платно Опис: Душек изработен со користење на високо квалитетен сунѓер. Удобност за спиење во која ќе се заљубите, во хоризонтална положба. Душекот од зрно, кој комбинира висококвалитетни материјали со издржливи пружини, потпирајќи се од една точка, со својот стилски дизајн и плетена ткаенина. Подготвени да додадат естетика во вашата спална соба

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ДУШЕК АЛЕГРО БЕАЛ 180Х200”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби