ДУШЕК АЛЕГРО ЕМПИРЕС 180Х200 ТОП ЦЕНА

18.900 ден

Check 4 на залиха

НА ЗАЛИХА

Шифра: 13482 Категорија:
Бренд: Allegro
Allegro

Опис

Димензии: 180 х 200 cm Висина на душек: 28 cm – POCKET SPRING SYSTEM – Покет јадрата, секој поединечно спакуван, се совршено прилагодени да различни типови на тело обезбедат правилена поддршка на ‘рбетот и на облините на телото. Исто така, гарантира дека сопружниците со различни тежини не се засегнати од ненамерни вртења за време на спиењето и го спречува прекинот на спиењето. – SOFT LAYER – Овој слој, кој нежно го поддржува вашето тело и го зголемува вашето чувство за удобност, варира според главните компоненти на вашиот душек. На пример, мекиот слој што се користи во душекот со бонел јадра и мекиот слој што се користи во душекот со Pocket Spring имаат слични ефекти, но перцепцијата за поддршка и мекост е различна. – Ортопедски – Штеповано платно – Можност за користење од двете страни на душекот – Roll Pack пакување Опис: Душек изработен со користење на високо квалитетен сунѓер. Обезбедувајќи активна поддршка во секој момент од спиењето, душекот Актив се состои од совршена комбинација на различни видови сунѓери. Мекиот слој и Visco удобниот слој кои го поддржуваат слојот со висока густина за кревање притисок, ви овозможуваат активно да го започнете денот по длабок сон.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ДУШЕК АЛЕГРО ЕМПИРЕС 180Х200 ТОП ЦЕНА”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби