Нарачки на 078 500 200; 078 558 800 ;078 557 700

ДУШЕК АЛЕГРО ЛЕКСУС 180Х200

39.900 ден

НА ЗАЛИХА

2 на залиха

Шифра: 15127 Категорија: Салон: ,
Бренд: Allegro
Allegro
SHARE

Опис

Димензии: 180 x 200 cm Висина на душек: 35cm Опис: – Систем со џебна пружина – Употреба на кадифена ткаенина – Екстра удобна горна подлога – Висината на ортопедскиот душек Lexus е 35 см – Површината на душекот дише, погодна за здравјето на луѓето и животната средина – Ткаенината за душекот не се поти благодарение на воздушните канали на површината. – Ергономски дизајн, памучна плетена ткаенина отпорна на пот која е пријателска за вашата кожа. – Употреба на фиксирана подлога со точка на висок притисок поставен на површината на креветот – Има систем за рамнотежа кој го штити ортопедското држење на мускулно-скелетниот систем. – Ја заштитува кривата на ‘рбетот на телото со поддршка на половината, грбот, главата, вратот и колената

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ДУШЕК АЛЕГРО ЛЕКСУС 180Х200”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби