ДУШЕК АЛЕГРО МАЏЕСТИК 160Х200

27.900 ден

НА ЗАЛИХА

Check 7 на залиха

Шифра: 15128 Категорија: Салон: , ,
Бренд: Allegro
Allegro

Опис

Димензии: 160 x 200 cm Висина на душек: 28 cm – Ортопедски слој со висока густина на сунѓер кој ја овозможува потребната поддршка на рбетот и го спречува деформирањето на материјалите од горните слоеви на душекот. – Го зема обликот на вашето тело врз основа на телесната температура и тежина и го поддржува телото на најидеален начин во хоризонтална положба. Ги елиминира циркулаторните проблеми додека го балансира протокот на крв. – Soft Layer – Штеповано платно Со функција за технологија на млечна ткаенинана. Против бактерии, габи и домашна прашина. Ткаенината не ги губи своите својства со години, создавајќи хигиенска средина. Разбудете се наспани

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ДУШЕК АЛЕГРО МАЏЕСТИК 160Х200”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби