ДУШЕК АЛЕГРО МАЈБАХ 180Х200 ТОП ЦЕНА

36.900 ден

Check 4 на залиха (може да се нарача додека не е на залиха)

НА ЗАЛИХА

Шифра: 13933 Категорија: Салон: ,
Бренд: Allegro
Allegro

Опис

Димензии: 180 х 200 cm Висина на душек: 31 cm Изработка: 1. Штепувана обвивка оставена од: – Антиалергиско и антибактериско платно – ВИСКО сунѓер со дебелина 4 cm – Сунѓер со дебелина 3 cm и густина 28 kg/m3 2. Сунѓер за меѓуслојна поддршка 3. Сунѓер со дебелина 1,5 cm и густина 28 kg/m3 4. ‘POCKET’ со висина од 18 cm 5. Сунѓер со дебелина 1,5 cm и густина 28 kg/m3 6. Странично поставен сунѓер – Roll Pack пакување Опис: Душек произведен со напредни технологии за душеци, се комбинира со Visco пена и хипер пената кои ги спречуваат вашите болки. Давајќи ви здрав сон овој душек ја одржува својата форма долги години.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ДУШЕК АЛЕГРО МАЈБАХ 180Х200 ТОП ЦЕНА”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби