Нарачки на 078 500 200; 078 558 800 ;078 557 700

ДУШЕК АЛЕГРО РЕЛАКС 160Х200

25.415 ден

НА ЗАЛИХА

3 на залиха (може да се нарача додека не е на залиха)

Шифра: 13928 Категорија: Салон: , ,
Бренд: Allegro
Allegro
SHARE

Опис

Димензии: 160 х 200 cm Висина на душек: 29 cm Изработка: 1. Штепувана обвивка оставена од: – Антиалергиско и антибактериско платно – ХИПЕР сунѓер со дебелина 2 cm – Сунѓер со дебелина 3 cm и густина 28 kg/m3 2. Сунѓер за меѓуслојна поддршка 3. Сунѓер со дебелина 1,5 cm и густина 28 kg/m3 4. ‘POCKET’ со висина од 18 cm 5. Сунѓер со дебелина 1,5 cm и густина 28 kg/m3 6. Странично поставен сунѓер – Roll Pack пакување Опис: Покрај совршеното искуство за спиење, ја зајакнува вашата концентрација и способност да се фокусирате во текот на денот со Hyper слој полнење во подлогата. Подготвен со џебни пружински системи, кои траат двојно повеќе од конвенционалните пружински системи. Душекот нуди пријатно и непречено искуство на спиење.

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ДУШЕК АЛЕГРО РЕЛАКС 160Х200”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби