ДУШЕК АЛЕГРО РЕЛАКС 180Х200 ТОП ЦЕНА

29.900 ден

Check 3 на залиха (може да се нарача додека не е на залиха)

НА ЗАЛИХА

Шифра: 13929 Категорија:
Бренд: Allegro
Allegro

Опис

Димензии: 180 х 200 cm Висина на душек: 29 cm Изработка: 1. Штепувана обвивка оставена од: – Антиалергиско и антибактериско платно – ХИПЕР сунѓер со дебелина 2 cm – Сунѓер со дебелина 3 cm и густина 28 kg/m3 2. Сунѓер за меѓуслојна поддршка 3. Сунѓер со дебелина 1,5 cm и густина 28 kg/m3 4. ‘POCKET’ со висина од 18 cm 5. Сунѓер со дебелина 1,5 cm и густина 28 kg/m3 6. Странично поставен сунѓер – Roll Pack пакување Опис: Покрај совршеното искуство за спиење, ја зајакнува вашата концентрација и способност да се фокусирате во текот на денот со Hyper слој полнење во подлогата. Подготвен со џебни пружински системи, кои траат двојно повеќе од конвенционалните пружински системи. Душекот нуди пријатно и непречено искуство на спиење.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ДУШЕК АЛЕГРО РЕЛАКС 180Х200 ТОП ЦЕНА”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби