ДУШЕК АЛЕГРО ТВИНС 160Х200 ТОП ЦЕНА

25.415 ден

1 на залиха (може да се нарача додека не е на залиха)

НА ЗАЛИХА

Шифра: 13930 Категорија: Салон: , ,
Бренд: Allegro
Allegro
SHARE

Опис

Димензии: 160 х 200 cm Висина на душек: 31 cm Изработка: 1. Штепувана обвивка оставена од: – Антиалергиско и антибактериско платно – ХИПЕР сунѓер со дебелина 2 cm – Сунѓер со дебелина 1,5 cm и густина 28 kg/m3 2. Сунѓер за меѓуслојна поддршка 3. Сунѓер со дебелина 1,5 cm и густина 28 kg/m3 4. ‘POCKET’ со висина од 16 cm 5. Сунѓер со дебелина 1,5 cm и густина 28 kg/m3 6. Тврд сунѓер со дебелина 3 cm и густина 28 kg/m3 7. Странично поставен сунѓер – Можност за употреба од двете страни на душекот – Roll Pack пакување Опис: Душек произведен со напредни технологии за душеци, подлоги со средно меки од едната и средно тврди од другата страна и специјална ватирана површина овозможуваат уживање во сонот. Давајќи ви здрав сон овој душек ја одржува својата форма долги години.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ДУШЕК АЛЕГРО ТВИНС 160Х200 ТОП ЦЕНА”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби