ДУШЕК АЛЕГРО ВИОЛИН 180Х200

28.900 ден

НА ЗАЛИХА

Check 7 на залиха

Шифра: 11392 Категорија: Салон: ,
Бренд: Allegro
Allegro

Опис

Димензии: 180 х 200 cm Висина на душек: 35 cm Изработка: 1. Штепувана обвивка оставена од: – Антиалергиско и антибактериско платно – Вата – Сунѓер со дебелина 1,5 cm – Вата – Ретекс – платно 2. HR сунѓер со дебелина од 4 cm 3. Високоотпорен HR сунѓер со дебелина 1,5 cm 4. HR сунѓер со дебелина од 4 cm 5. ‘POCKET’ со висина од 18 cm со метална рамка 6. Тврд Филц 7. Супер тврд сунѓер со дебелина од 2 cm 8. Странично поставен сунѓер со дебелина од 8 cm 9. Рачки Опис: Душек изработен со користење на супер квалитетен HR сунѓер и џебно јадро. Релаксирачко дејство, го подобрува метаболизмот и ефикасно ја распределува телесната тежина.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ДУШЕК АЛЕГРО ВИОЛИН 180Х200”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби