ДУШЕК ОРФЕЈ – ОНЛАЈН 140/200

13.990 ден

НА ЗАЛИХА

1 на залиха

Шифра: 10472 Категорија:
Бренд: Allegro
Allegro
SHARE

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

140 х 200 cm

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

Висина на душек: 27 cm

МАТЕРИЈАЛ

Штепувано висококвалитетно памучно платно – Силиконска Вата – Сунѓер со густина 25 kg/m3 – Филц – 'POCKET' – Основа од иверица со деб. 0.8 cm – Дрвена рамка

ОПИС

Душек ОРФЕЈ се одликува со иновативен систем од Pocket калеми, поединечно завиткани за максимална удобност.

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 60 работни денови

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ДУШЕК ОРФЕЈ – ОНЛАЈН 140/200”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби