ДУШЕК ОРФЕЈ – ОНЛАЈН 160/200

15.490 ден

НА ЗАЛИХА

Check 1 на залиха

Шифра: 10473 Категорија: Салон:
Бренд: Allegro
Allegro

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

160 х 200 cm

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

Висина на душек: 27 cm

МАТЕРИЈАЛ

Штепувано висококвалитетно памучно платно – Силиконска Вата – Сунѓер со густина 25 kg/m3 – Филц – 'POCKET' – Основа од иверица со деб. 0.8 cm – Дрвена рамка

ОПИС

Душек ОРФЕЈ се одликува со иновативен систем од Pocket калеми, поединечно завиткани за максимална удобност.

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 7-20 дена

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ДУШЕК ОРФЕЈ – ОНЛАЈН 160/200”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби