Нарачки на 078 500 200; 078 558 800 ;078 557 700

ДУШЕК ПОКЕТ 160X200

26.600 ден

НА ЗАЛИХА

15 на залиха

SHARE

Опис

Димензии: 160 х 200 cm Висина на душек: 30cm Степен на цврстина: Среден / Мек Изработка: 1. Штепувана обвивка оставена од: – Антиалергиско и антибактериско платно – Вата – Сунѓер со дебелина 0.8 cm и густина 18 kg/m3 – Ретекс – платно 2. HR сунѓер со дебелина од 5 cm и густина 35 kg/m3 3. Филц 4. ‘POCKET’ со висина од 18 cm со метална рамка 5. Филц 6. Супер тврд сунѓер со дебелина од 3 cm и густина 30 kg/m3 7. Странично поставен сунѓер со густина 20 kg/m3 8. Рачки со вентилациони отвори Опис: Модерно решение на душек кој овозможува беспрекорна удобност. Не пренесува движење благодарние на поединечно завитканите калеми кои се движат самостојно и се прилагодуваат на вашето тело. Овој вид на душек нуди долготрајност, удобност и непречен одмор.

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ДУШЕК ПОКЕТ 160X200”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби