ДУШЕК ПОКЕТ 180Х200

27.900 ден

НА ЗАЛИХА

22 на залиха

SHARE

Опис

Димензии: 180 х 200 cm Висина на душек: 30 cm Степен на цврстина: Среден / Мек Изработка: 1. Штепувана обвивка оставена од: – Антиалергиско и антибактериско платно – Вата – Сунѓер со дебелина 0.8 cm и густина 18 kg/m3 – Ретекс – платно 2. HR сунѓер со дебелина од 5 cm и густина 35 kg/m3 3. Филц 4. ‘POCKET’ со висина од 18 cm со метална рамка 5. Филц 6. Супер тврд сунѓер со дебелина од 3 cm и густина 30 kg/m3 7. Странично поставен сунѓер со густина 20 kg/m3 8. Рачки со вентилациони отвори Опис: Модерно решение на душек кој овозможува беспрекорна удобност. Не пренесува движење благодарние на поединечно завитканите калеми кои се движат самостојно и се прилагодуваат на вашето тело. Овој вид на душек нуди долготрајност, удобност и непречен одмор.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ДУШЕК ПОКЕТ 180Х200”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби