ДВОКРИЛЕН ОРМАР СО ФИОКИ ПИЛОТ

12.900 ден

НА ЗАЛИХА

Check 7 на залиха

Шифра: 14250 Категорија: Салон: ,
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви

Опис

Димензии: 90 x 50 x 205 cm Боја: Антрацит со крем и сива Изработка: Двокрилен ормар со 3 фиоки изработен во висококвалитетна иверка од 18мм антрацит (костур) ,лице перла(крем) и светло сива

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ДВОКРИЛЕН ОРМАР СО ФИОКИ ПИЛОТ”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби