Нарачки на 078 500 200; 078 558 800; 078 557 700

ДВОКРИЛЕН ОРМАР СО ОГЛЕДАЛО ПИЛОТ

14.300 ден

НА ЗАЛИХА

11 на залиха

SHARE

Опис

Димензии: 90 x 55 x 205 cm Боја: Антрацит со перла Изработка: Двокрилен ормар со огледало изработен во висококвалитетна иверка од 18мм антрацит и перла(крем)

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

90 x 55 x 205 cm

БОЈА

Антрацит со перла

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка со дебелина 18мм

ОПИС

Двокрилен ормар со огледало изработен во висококвалитетна иверка од 18мм антрацит и перла(крем)

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ДВОКРИЛЕН ОРМАР СО ОГЛЕДАЛО ПИЛОТ”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најава
Password Recovery

Ја заборавивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или e-mail адреса. Ќе добиете линк на e-mail, за да креирате нова лозинка.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби