Нарачки на 078 500 200; 078 558 800 ;078 557 700

ДВОСЕД АМОРИНИТО ТОП ЦЕНА

16.900 ден

НА ЗАЛИХА

10 на залиха

SHARE

Опис

Димензии: L 137 х W 77 х H 77 cm Височина на седиште: 45 cm Длабочина на седиште: 56 cm Боја: – Розева – Сива Изработка: Двосед изработен од штоф со хромирани златни ногари. Двосед со модерен и елегантен дизајн. Благодарение на неговиот дизајн, тој ќе стане центар на внимание во вашата куќа или стан.

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ДВОСЕД АМОРИНИТО ТОП ЦЕНА”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби