Нарачки на 078 500 200; 078 558 800; 078 557 700

ДВОСЕД ЧАТО ТОП ЦЕНА

8.415 ден

НА ЗАЛИХА

19 на залиха

SHARE

Опис

Димензии: L 180 х W 66 х H 80 cm Височина на седиште: 39 cm Длабочина на седиште: 50 cm Димензии за спуштање: 182 x 70 cm Боја: – Капучино (GR 112) – Темно Сина (GR 115) – Сина – Кафена Изработка: Двосед изработен во штоф, со металнии црни ногари ногари и механизам за спуштање на страничните наслони со 5 поставувања. Овој двосед е одлично решение за оние кои сакаат фенси кратка дремка.

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ДВОСЕД ЧАТО ТОП ЦЕНА”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најава
Password Recovery

Ја заборавивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или e-mail адреса. Ќе добиете линк на e-mail, за да креирате нова лозинка.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби