ДВОСЕД КОКСИ – ЛЕЖАЈ

16.915 ден

11 на залиха (може да се нарача додека не е на залиха)

НА ЗАЛИХА

SHARE

Опис

Димензии: L 177 х W 87 х H 81 cm Височина на седиште: 43 cm Длабочина на седиште: 55 cm Димензии за спуштање: L 210 x 75 W Боја: – Темно Сива (ML 032) – Темно Зелена (ML029) – Капучино (ML011) Изработка: Двосед изработен во штоф, метални ногари и метална конструкција.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ДВОСЕД КОКСИ – ЛЕЖАЈ”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби