ДВОСЕД НИНА

15.810 ден

6 на залиха

НА ЗАЛИХА

SHARE

Опис

Димензии: L 110 х W 85 х H 80 cm Височина на седиште: 40 cm Длабочина на седиште: 60 cm Димензии за спуштање: L 190 x 60 W Боја: – Крем (ML 002) – Сина (GR 124) – Темно Зелена (ML 029) – Темно Сива (ML 032) Изработка: Двосед изработен во штоф, со џебна пружина, со дрвени ногари и механизам за спуштање на страничните наслони со 5 поставувања. Овој двосед е одлично решение за оние кои сакаат фенси кратка дремка.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ДВОСЕД НИНА”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби