ЕДИНЕЧЕН ЛЕЖАЈ ГРАФИТ – ОНЛАЈН СИТИ 2027

6.900 ден

НА ЗАЛИХА

1 на залиха

Шифра: 14011 Категорија:
Бренд: Status
Status
SHARE

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

94,5 x 204,5 x 76 cm

БОЈА

Стар стил/графит

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка со дебелина 16 мм

ОПИС

Лежај со две фиоки изработен од висококвалитетна иверка од 16мм и канттрака од 0,45мм. Креветот е погоден за нарачка на душек Орфеј https://www.mebel-vi.com/product/dushek-orfej-onlajn-90-200/

ПРЕДНОСТИ

Две фиоки за дополнително складирање. Канттрака од 0,45мм

ДОДАТНИ ИНФОРМАЦИИ

Подница не е вклучена во комплетот

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 60 работни денови

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ЕДИНЕЧЕН ЛЕЖАЈ ГРАФИТ – ОНЛАЈН СИТИ 2027”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби