ЕДНОКРИЛЕН ОРМАР МАРАКАЈ – ОНЛАЈН

9.300 ден

НА ЗАЛИХА

Check 1 на залиха

Шифра: 14779 Категорија:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

60 x 42 x 199 cm

БОЈА

Артисан

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка со дебелина 16 мм

ОПИС

Еднокрилен ормар изработен од висококвалитетна иверка со црни метални ногари

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 60 работни денови

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ЕДНОКРИЛЕН ОРМАР МАРАКАЈ – ОНЛАЈН”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби