ФИОКАР ЛУПИН – ОНЛАЈН СИТИ 3051

5.900 ден

НА ЗАЛИХА

Check 1 на залиха

Шифра: 14087 Категорија:
Бренд: Status
Status

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

85 x 40.5 x 68,5 cm

БОЈА

Сонома арвен со бела сјај

МАТЕРИЈАЛ

Медијапан и висококвалитетна иверка со дебелина 16 мм

ОПИС

Фиокар со три фиоки изработен од медијапан (лице) и висококвалитетна иверка со деб. 16 мм и канттрака од 0,45мм.

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 60 работни денови

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ФИОКАР ЛУПИН – ОНЛАЈН СИТИ 3051”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби