Нарачки на 078 500 200; 078 558 800 ;078 557 700

ФИОКАР ПРАКТИК – СИТИ 3022 (0)

5.600 ден

НА ЗАЛИХА

1 на залиха

Шифра: 14040 Категорија:
Бренд: Status
Status
SHARE

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

97 x 42,5 x 110 cm

БОЈА

Темна сонома со бела софт

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка со дебелина 16 мм

ОПИС

Фиокар со четири фиоки изработен од висококвалитетна иверка со деб. 16 мм и канттрака од 0,45мм. Со вклучено меко затворање

ПРЕДНОСТИ

Вклучено меко затварање

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 60 работни денови

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ФИОКАР ПРАКТИК – СИТИ 3022 (0)”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби