ФОТЕЛЈА АЛБИ ПРИМО – ЕЛЕКТРИЧНА

30.900 ден

ДОСТАПНО САМО ПО НАРАЧКА

Шифра: 13681 Категорија: Салон: ,
Бренд: Mondivi
Mondivi

Опис

Димензии: 80 x 90-166 x 84-103 cm Боја: Сива Изработка: Фотеља со релакс механизам, изработена од високо квалитетен штоф во Сива боја. Риклајнер функција.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ФОТЕЛЈА АЛБИ ПРИМО – ЕЛЕКТРИЧНА”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби