ФОТЕЛЈА ДАНИЕЛА

13.900 ден

ДОСТАПНО САМО ПО НАРАЧКА

ДОСТАПНО САМО ПО НАРАЧКА

Шифра: 0104 Категорија:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви

Опис

Димензии: L 100 х W 90 х H 105 cm Височина на седиште: 49 cm Длабочина на седиште: 47 cm Бои/Дезени: СИТЕ Начин на комбинирање на бои: / Број на бои: Еднобојна Механизам: / Лежај: Сунѓер С-30

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ФОТЕЛЈА ДАНИЕЛА”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби