ФОТЕЛЈА ФИНЕ ТОП ЦЕНА

8.980 ден

Check 44 на залиха

НА ЗАЛИХА

Опис

Димензии: L 73 х W 73 х H 75 cm Височина на седиште на фотелја: 45 cm Димензии на седечки дел: 48 х 54 cm Боја: Жолта Материјал: Фотелјата Фине е предлог за луѓе кои сакаат оригинални решенија. Елегантната и невообичаена форма што личи на отворена школка и дава на фотелјата уникатен карактер. Фотелјата е изработена од кадифена ткаенина пријатна на допир

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ФОТЕЛЈА ФИНЕ ТОП ЦЕНА”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби