ФОТЕЛЈА ХЕРА ОД ЗАЛИХА ###

15.300 ден

Нема на залиха

Шифра: 14262 Категорија: Салон: ,
Бренд: Mondivi
Mondivi
SHARE

Опис

Димензии: L 97 х W 97 х H 98 cm Височина на седиште: 43 cm Длабочина на седиште: 58 cm Бои и дезени: – И-32 – И-34 – ИЗБОР ОД СИТЕ ( Ф ) ПЛАТНА – ОД СКРОЕНО ЗА ЗАЛИХА Механизам: Нема Бои/Дезени: Сите Начин на комбинирање на бои: Еднобојна Број на бои: Еднобојна Седиште: Сунѓер тип ХР-35, деб 14cm Подлога под седиште: Еластична гуртна за седиште, над ел.гуртна памучно платно Наслон: Сунѓер С-23, деб. 8 cm Ногари: Метални, црни

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ФОТЕЛЈА ХЕРА ОД ЗАЛИХА ###”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

mk_MKMacedonian