ФОТЕЛЈА КЛАРИОН ТОП ЦЕНА

10.780 ден

Check 46 на залиха

НА ЗАЛИХА

Опис

Димензии: L 70 х W 70 х H 81 cm Височина на седиште на фотеља: 43 cm Димензии на седечки дел: 45 х 50 cm Боја: Сива Изработка: Фотеља изработена во штоф. Црни ногари со златни завршетоци. Почувствувајте ја удобноста.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ФОТЕЛЈА КЛАРИОН ТОП ЦЕНА”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби