ФОТЕЛЈА КРАУН

13.900 ден

Check 36 на залиха

НА ЗАЛИХА

Опис

Димензии: L 78 х W 72 х H 79 cm Височина на седиште на фотеља: 43 cm Димензии на седечки дел: 51 х 51 cm Боја: Темно зелена Изработка: Додајте уникатно парче мебел во вашиот дом со оваа стилска и класична фотелја, златни ногари

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ФОТЕЛЈА КРАУН”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби