ФОТЕЛЈА МАСАЖНА МАЈАМИ

22.600 ден

ДОСТАПНО САМО ПО НАРАЧКА

Шифра: 12665 Категорија: Салон: ,
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Опис

Димензии: 88 x 102-170 x 105-73 cm Издржливост до 136 kg Боја: – Црна – Крем – Црвена Изработка: Удобна вибрирачка релакс фотеља со функција за релаксација што се активира со туркање назад. Потпирачот има 8 мотори за вибрации, 9 режими на вибрации и 3 нивоа на интензитет. Рамката на потпирачот е изработена од цврсто дрво од топола и метал, тапациран со пена, густина 28g / m3, обложен во Еко-Кожа.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ФОТЕЛЈА МАСАЖНА МАЈАМИ”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби