Нарачки на 078 500 200; 078 558 800 ;078 557 700

ФОТЕЛЈА МЕЛИСА

11.690 ден

НА ЗАЛИХА

27 на залиха

SHARE

Опис

Димензии: L 75 х W 80 х H 90 cm Височина на седиште на фотелја: 45 cm Димензии на седечки дел: 46 х 52 cm Боја: Бела Изработка: Додајте уникатно парче мебел во вашиот дом со оваа стилска и класична фотелја. Прекрасниот модел и нежниот штоф на овој модел го гушкаат вашето тело со удобност. Златни ногари

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ФОТЕЛЈА МЕЛИСА”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби