ФОТЕЛЈА НОРИК ТОП ЦЕНА

10.183 ден

1 на залиха

НА ЗАЛИХА

SHARE

Опис

Димензии: L 67 х W 67 х H 95 cm Височина на седиште: 45 cm Длабочина на седиште: 65 cm Димензии за спуштање: L 120 x 65 W Боја: – Светло Сива (NR 601) – Тиркизна (NR 102) Изработка: Фотелја изработена од високо квалитетен штоф, Црни дрвени ногари и метална конструкција. Фотелја која го негува Скандинавскиот стил и нуди крајна удобност благодарение на потпирачот за грб со четири поставувања.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ФОТЕЛЈА НОРИК ТОП ЦЕНА”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби