ФОТЕЛЈА ОДЕА

18.900 ден

Check 1 на залиха

НА ЗАЛИХА

Шифра: 13305 Категорија: Салон: , ,
Бренд: Mondivi
Mondivi

Опис

Димензија: L 90 х W 90 х H 82 cm Височина на седиште: 42 cm Длабочина на седиште: 62 cm Бои: – Сива – Крем Изработка: Фотелја изработена во штоф, без ногари, со златни лајсни.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ФОТЕЛЈА ОДЕА”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби